Choose your language

Medarbejdere hos iTOOLS

Mød medarbjederne hos iTOOLS og find kontaktinformation.

Thomas Sørensen Salgschef, forhandlersalg, Konsulent Jylland Midt/Nord
thomas@itools.dk
+45 31 38 34 17
Dorde la Cour Konsulent - Fyn & Jylland Syd/Midt , Island, Færøerne
dlc@itools.dk
+45 31 26 29 71
Carsten Øien Konsulent – Sjælland, Lolland-Falster & Bornholm
carsten@itools.dk
+45 53 54 51 10
Mads Sørensen Produktchef & Industrisalg
mads@itools.dk
+45 40 42 96 97
May-Britt Navne Salgssupporter
order@itools.dk
+45 31 60 64 15
Jan Madsen Bogholder
jan@itools.dk
+45 50 58 82 22
Ulrik Bruhn Adm. direktør
ulrik@itools.dk
+45 29 99 82 22
Inga Stougaard Indkøb
purchasing@itools.dk
+45 31 53 42 87
Janne Hægge Produktionsleder
janne@itools.dk
Søren Møldrup Jensen Marketingkoordinator
smj@itools.dk
+45 31 47 87 87
Anna Larsen Online Manager
al@itools.dk
+45 31 40 59 86
Nikolaj Julian Nielsen Eksportchef
nikolaj@itools.dk
+45 50 51 89 22
Dr. Rudolf Heimerl Head of Sales, PPE Specialist
rudolf@itools.dk
+49 162 8041151

Bliv ringet op af en medarbejder

Vi hjælper dig gerne med at vælge den rette løsning til dit behov. Udfyld formularen, og vi ringer dig op til en uforpligtende snak.

Kontakt os

Skovdalsvej 4
8300 Odder

Telefon: +45 53 53 33 15
Telefax: +45 86 54 53 76
E-mail:

Find medarbejder

Klik her for at finde en bestemt medarbejder hos iTOOLS.

Se alle medarbejdere