Choose your language

Medarbejdere hos iTOOLS

Mød medarbjederne hos iTOOLS og find kontaktinformation.

Thomas Sørensen Salgschef, forhandlersalg, Konsulent Jylland Midt/Nord
thomas@itools.dk
+45 31 38 34 17
Dorde la Cour Konsulent - Fyn & Jylland Syd/Midt
dlc@itools.dk
+45 31 26 29 71
Carsten Øien Konsulent - Storkøbenhavn, Nordsjælland & Bornholm
carsten@itools.dk
+45 53 54 51 10
Lars Skaarup Nielsen Konsulent - Midt-, Vest- & Sydsjælland
lsn@itools.dk
+45 42 30 13 38
Mads Sørensen Produktchef & Industrisalg
mads@itools.dk
+45 40 42 96 97
May-Britt Navne Salgssupporter
order@itools.dk
+45 53 53 33 15
Jan Madsen Bogholder
jan@itools.dk
+45 50 58 82 22
Ulrik Bruhn Adm. direktør
ulrik@itools.dk
+45 29 99 82 22
Inga Stougaard Indkøb
purchasing@itools.dk
+45 31 53 42 87
Janne Hægge Produktionsleder
janne@itools.dk
Søren Møldrup Jensen Marketingkoordinator
smj@itools.dk
+45 31 47 87 87
Anna Larsen Online Manager
al@itools.dk
+45 31 40 59 86
Nikolaj Julian Nielsen Eksportchef
nikolaj@itools.dk
+45 50 51 89 22
Dr. Rudolf Heimerl Head of Sales, PPE Specialist
rudolf@itools.dk
+49 162 8041151
Toni Müller Konsulent - Sverige
tmu@itools.dk
+46 (0)70 915 70 00