Choose your language

Medarbejdere hos iTOOLS

Mød medarbjederne hos iTOOLS og find kontaktinformation.

Thomas Sørensen Salgschef, forhandlersalg
thomas@itools.dk
+45 31 38 34 17
Dorde la Cour Konsulent - Jylland Syd/Midt & Fyn
dlc@itools.dk
+45 31 26 29 71
Jonas Nedergaard Jensen Konsulent Jylland Nord & Midt
jnj@itools.dk
3123 8710
Carsten Øien Konsulent - Storkbh., N. Sjælland & Bornholm
carsten@itools.dk
+45 53 54 51 10
Lars Skaarup Nielsen Konsulent - Midt-, Vest- & Sydsjælland
lsn@itools.dk
+45 42 30 13 38
Mads Sørensen Produktchef & Industrisalg
mads@itools.dk
+45 40 42 96 97
Dorthe Bøgely Sørensen Salgssupporter
dbs@itools.dk
+45 31 60 64 15
Jan Madsen Bogholder
jan@itools.dk
+45 50 58 82 22
Ulrik Bruhn Adm. direktør
ulrik@itools.dk
+45 29 99 82 22
Inga Stougaard Indkøb
purchasing@itools.dk
+45 31 53 42 87
Janne Hægge Produktionsleder
janne@itools.dk
Søren Møldrup Jensen Marketingkoordinator
smj@itools.dk
+45 31 47 87 87
Anna Larsen Online Manager
al@itools.dk
+45 31 40 59 86
Nikolaj Julian Nielsen Eksportchef
nikolaj@itools.dk
+45 50 51 89 22
Dr. Rudolf Heimerl Head of Sales, PPE Specialist
rudolf@itools.dk
+49 162 8041151